Zakupy elektroniki – kiedy najlepiej je robić?

karty kredytoweTelefony, telewizory, tablety, laptopy czy inne gadżety to urządzenia, które sporo kosztują. Są także bardzo pożądane przez wiele osób, dlatego też są to świetne prezenty. Szał przedświąteczny to prawdziwe żniwa dla sklepów elektronicznych – jest to więc najgorszy moment na kupno takich sprzętów(oczywiście dla nas najgorszy, a może raczej dla naszego portfela).

Poświąteczne zakupy

Kupno elektroniki zaraz po świętach nie zawsze musi wiązać się z dużymi zniżkami. Sprzedawcy zdają sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób właśnie ten okres wybiera na zakupy. W tym momencie przestaje to mieć więc sens, bo wysokie ceny utrzymują się jeszcze przez kilka tygodni po świętach. Choć warto zaznaczyć, że i tak są niższe niż przed świętami.

Idealny moment na zakupy

Zdecydowanie najlepszą chwilą na kupno elektroniki a często także ubrań jest druga połowa stycznia, a nawet czas po pierwszym tygodniu tego miesiąca do nawet lutego. Wiele firm robi wtedy tzw. wietrzenie magazynów i można znaleźć naprawdę niezłą okazję. Warto jednak zawsze przeglądać oferty wielu sklepów przed zakupem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *