Nowe metody wybielania zębów w Łodzi

wybielanie zębów łódźW dzisiejszych czasach coraz większą wagę przywiązujemy do naszej prezencji i ładnego wyglądu. Biały i pełny uśmiech może nam pomóc zarówno w kontaktach towarzyskich, jak i przy zdobyciu wymarzonej pracy. Dlatego wielu mieszkańców Łodzi decyduje się ostatnio na zabieg wybielania zębów. Gabinety stomatologiczne są wręcz szturmowane przez zainteresowanych wybielaniem zębów klientów. Jest wiele metod wybielania zębów – którą wybrać?

Popularna metoda nakładkowa

Ta metoda wybielania zębów jest całkowicie sprawdzona i bezpieczna, stosowana z powodzeniem w Łodzi i na całym świecie od wielu lat. Wybielanie zębów Łódź zaczynamy od pobrania wycisków w gabinecie stomatologicznym oraz wykonania modeli indywidualnych nakładek. Następnie pacjent otrzymuje specjalne żele wybielające, które wydzielają czysty, aktywny tlen. Tlen łączy się z barwnikami zawartymi w szkliwie, powodując ich utlenianie i utratę koloru. Wybielanie zębów metodą nakładową jest całkowicie przyjazne dla szkliwa.

Wybielanie zębów przez piaskowanie

W Łodzi wielu pacjentów decyduje się na wybielanie zębów przez zabieg piaskowania, który polega na skierowaniu silnego prądu powietrza, wody oraz piasku na powierzchnie zębów. Takie działania mają na celu usunięcie wszelkiego rodzaju brzydkich nalotów i przebarwień po papierosach, kawie i pokarmach. Niestety wybielanie zębów tą metodą jest dość nietrwałe.

Nowoczesne wybielanie zębów lampą

Ostatnio bardzo popularnym i skutecznych zabiegiem w Łodzi stało się wybielanie zębów przy pomocy specjalnych lamp z promieniowaniem. Jest to metoda wybielania zębów bardzo trwała i mniej problematyczna niż poprzednie. Niestety większa skuteczność równa się wyższej cenie zabiegu. Wybielanie zębów lampą trwa ok. 1,5h. Efekt wybielania przy użyciu lampą jest widoczny od razu po wykonanym zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *