Mezoterapia mikroigłowa – zastąpi lifting?

Kobieca gładka twarzChęć bycia pięknym nie jest niczym złym. Dbanie o wygląd twarzy jest niezwykle istotne w szczególności dla kobiet, choć coraz częściej i mężczyźni zaczynają coraz mocniej dbać o siebie. Zmarszczki to jedna z podstawowych bolączek osób po czterdziestce. Lifting to jedno z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się bruzd w skórze twarzy. Problem w tym, że jest to zabieg inwazyjny i może wiązać się z wieloma powikłaniami. Dużo bezpieczniejszym sposobem na zmarszczki jest oferowana w Dodent mezoterapia mikroigłowa Łódź. Zabieg na bazie kwasu hialuronowego, który staje się bardzo popularny w Łodzi i w wielu innych miastach na całym świecie.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa

Zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Głowica wyposażona w bardzo malutkie igiełki wprowadza w skórę kwas hialuronowy lub bardziej zaawansowany preparat zawierający tę substancję. Wstrzykiwanie niewielkich porcji preparatu na twarzy, szyi oraz/lub dekoldzie sprawia, że jest świetnie rozprowadzony i przez to spada ryzyko powikłań. Zabieg ten w Dodent Łódź zwykle jest polecany w seriach po 5 wizyt, jednak faktycznie zależy to od stanu skóry, a więc każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji.

Jak działa kwas hialuronowy w mezoterapii

Kwas hialuronowy będący podstawową substancją preparatów do mezoterapii mikroigłowej jest rewolucyjnym związkiem chemicznym, który pozwala na uzyskanie efektów podobnych do chirurgii plastycznej, ale bez jej zagrożeń. Dzięki mezoterapii mikroigłowej pobudzane są mięśnie podtrzymujące skórę, a także wzrasta produkcja kolagenu i elastyny. Faktycznie więc skóra jest zmuszana wręcz do samoregeneracji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *