Makijaż permanentny niemodny w Łodzi

makijaz permanentny lodzNa wiosnę każda z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Niestety na codzienne zabiegi pielęgnacyjne i staranny makijaż nie każda z nas ma czas. Dlatego też hitem poprzedniego sezonu letniego był makijaż permanentny wykonywany w salonach kosmetycznych. Jednak obserwując tegoroczne trendy łódzkiego rynku kosmetycznego, makijaż permanentny jest już niemodny.

Makijaż permanentny na niedoskonałości

W poprzednim sezonie makijaż permanentny Łódź był jednym z najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych. Wiele kobiet decydowało się na makijaż permanentny, aby zaoszczędzić cenny czas i nie myśleć co chwilę o spływającym w upale tuszu. Jednak w tym roku na wybiegach panuje naturalność i wrodzony wdzięk, lekkość, dlatego coraz mniej kobiet decyduje się na makijaż permanentny.

Makijaż permanentny zbyt sztuczny

Z makijażu permanentnego rezygnują również kobiety, które zdecydowały się na ten zabieg w Łodzi w poprzednich latach. Dlaczego? Nie są do końca zadowolone z efektów. Podobno makijaż permanentny jest sztuczny i nadaje twarzy starawy wygląd. Wiele kobiet zrezygnowało również ze względu na różne efekty uboczne, które wyszły na jaw dopiero po jakimś czasie. Niejednolity kolor makijażu permanentnego, niedociągnięcia, zbyt mało tuszu na jednej z powiek – jedynie zabieg wykonany przez profesjonalistę daje gwarancję dobrze wykonanej pracy. W Łodzi makijaż permanentny jest w ofercie wielu gabinetów kosmetycznych. Niektóre z nich nie mają ani odpowiedniego sprzętu, ani przeszkolenia w zakresie makijażu permanentnego. Dlatego w tym sezonie lepiej pozostać naturalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *