Jak błyskawicznie zdać prawo jazdy w Krakowie

AutostradaPrawo jazdy kategorii B umożliwiają poruszanie się pojazdami do 3,5 tony. To najpopularniejsze uprawnienie w naszym kraju, oczywiście są inne takie jak A, A1, A2, AM, B1, C, C1, D, D1, T i jeszcze kilka innych, mniej popularnych. Kategoria B jest najpopularniejsza bo zwyczajnie pozwala jeździć zwykłym autem osobowym. Aby je otrzymać trzeba odbyć kurs obejmujący 30 godzin zajęć teoretycznych, a następnie 30 godzin zajęć praktycznych w aucie z instruktorem. To wszystko zajmuje bardzo dużo czasu, trudno jest także zgrać kurs na prawo jazdy z codziennymi zajęciami. Jedna z szkół jazdy w Krakowie oferuje bardzo szeroki zakres szkoleń, jest to G.P.S. mieszczące się na ulicy Grzegórzeckiej 10/105.

Czas trwania kursów

W ofercie szkoleń na prawa jazdy tej szkoły z Krakowa można znaleźć podstawowy kurs podzielony na 10 spotkań po 3 godziny – trwa on zwykle 10 tygodni. Kolejny to kurs Weekendowy, gdzie są 4 spotkania po aż 7,5 godzin, co zdecydowanie skraca czas nauki, bo do 6-8 tygodni. Jeszcze szybszym kursem jest przyspieszony, który pozwala podejść do egzaminu na prawo jazdy już po ok. 4 do 6 tygodni (5 spotkań po 6 godzin). Zdecydowanie najszybszym kursem jest ten z określeniem „ekspresowy”. Można go ukończyć nawet w 15 dni, jednak jest to najbardziej wymagający kurs choćby ze względu na 30 godzin zajęć teoretycznych podczas jednego weekendu. Jeszcze jednym kursem, który jest kwintesencją dopasowania szkoły jazdy G.P.S. z Krakowa do kursantów, to indywidualny tok szkolenia. Jest to oczywiście także najdroższy rodzaj kursu.

Ułatwienia w zdaniu prawa jazdy

automatSzkoła ta to nie tylko dopasowuje się pod względem czasu trwania kursów ale także proponuje rozwiązania pozwalające lepiej przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Jednym z ciekawszych rozwiązań dodatkowych do kursu na prawo jazdy jest możliwość konsultacji z psychologiem. Pozwala to ograniczać stres związany ze zdawaniem egzaminu na prawko. Kolejne udogodnienie tej szkoły jazdy z Krakowa to konsultacje zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Dzięki nim można rozwiać swoje wątpliwości odnośnie zdobytej wiedzy oraz umiejętności.

O.S.K. G.P.S. to świetny wybór jeśli chcesz zdać prawo jazdy Kraków. Ta szkoła zdecydowanie wyróżnia się nie tylko na tle innych w województwie małopolskim, ale nawet w Polsce. Co ważne wszystkie jazdy odbywają się na aucie identycznym jak w krakowskim MORD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *