Idealna suknia ślubna

suknia ślubnaW momencie kiedy młodzi ludzie się zaręczają i postanawiają zalegalizować związek, zaczyna się wyjątkowy czas gorączkowych przygotowań i organizowania uroczystości zaślubin. Prymuskami w tej konkurencji są głównie panie, które od małego marzyły o białej sukni, welonie, idealnym ślubie i weselu. Dlatego też z wielka przyjemnością zajmują się wszystkim co z tym związane. Przysłowiowa wisienką na torcie jest oczywiście wybór sukni ślubnej.

Nieśmiertelna biel

Większość młodych dziewczyn długo szuka idealnej kreacji na ten jedyny w życiu, niepowtarzalny dzień. Wybieranie sukni najlepiej rozpocząć mniej więcej rok przed ślubem, gdyż pół roku przed powinniśmy już zamówić jakiś konkretny model. Pierwszą rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć odnośnie naszej kreacji jest jej kolor. Kiedyś w grę wchodziła tylko biel. Dziś może to być bardzo modne ecri, toffi, róż czy nawet czerwień i fiolet.

Rybka, princeska czy balerina

Kolejnym ważnym elementem jest wybór odpowiedniego fasonu sukni. Tutaj najważniejsze jest aby przymierzyć kilka różnych rodzajów i zobaczyć w którym czujemy się najlepiej. Być może bardzo podoba nam się suknia potocznie zwana rybką, ale po przymierzeniu stwierdzamy, że ie pasuje ona kompletnie do naszej figury. Podobnie z princeską, która drobne i filigranowe kobiety będzie po prostu przytłaczać.

Szał dodatków

Jeżeli wybraliśmy już model sukni, który najbardziej nam odpowiada czas na odpowiednie dodatki. Odpowiedni dobór welonu, kwiatów, fryzury i makijażu jest bardzo ważny dla całości, dlatego warto tutaj skorzystać z pomocy profesjonalnego stylisty. W przypadku dodatków warto przede wszystkim zachować umiar i trzymać się zasady co za dużo to niezdrowo. Jeżeli mamy bardzo wzorzysta suknię, dodatki powinny być stonowane, natomiast przy prostej sukni możemy poszaleć z welonem i kwiatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *