Dlaczego nauka dzieci angielskiego jest tak ważna

dziecko przed nauką angielskiegoWiele dzisiaj się mówi o tym, że dzieci i młodzież powinny uczyć się języka angielskiego i to zdecydowanie nie tylko w szkole. Oczywiście ogólnie języki obce są bardzo ważne, ale to właśnie angielski jest dzisiaj tym najbardziej cenionym językiem, który na pewno ma duża przyszłość. Jak powinna wyglądać edukacja młodego człowieka?

W naszej redakcji jesteśmy zgodni – polecamy szkołę językową z Wrocławia 5o’clock – http://5oclock.eu – tutaj można znaleźć więcej informacji.

Szkoła i angielski to oczywiście podstawa

Jeśli w szkole do której chodzi Twoje dziecko można wybrać jaki język obcy ma być nauczany to naprawdę warto wybrać angielski. Niemiecki i rosyjski także mają przed sobą przyszłość, ale angielski z pewnością jeszcze bardzo długo będzie królował na naszym świecie. Nauka tego języka powinna zaczynać się tak naprawdę równo z nauką języka polskiego. Wtedy umysł dziecka jest najbardziej chłonny, a pamiętajmy o tym, że żadne dziecko nie rodzi się nastawione na jakąś narodowość. W początkowej fazie jest w stanie nauczyć się perfekcyjnie dosłownie każdego języka, a wybiera po prostu ten, który słyszy na co dzień i stara się go naśladować. Cały problem polega jednak na tym, że niestety, ale angielski w szkołach nauczany jest często bardzo marnie, na niskim poziomie i nieefektywnie. Jeśli chcesz, aby twoje dziecko naprawdę dobrze poznało ten język to wyślij je na kursy dodatkowe.

Kursy dodatkowe i korepetycje

Korepetycje z angielskiego to niezły pomysł, ale niestety bardzo kosztowny. Jeśli zależy ci na dobrej edukacji swojej pociechy to najlepiej wysłać je po prostu na dodatkowe kursy prowadzone w specjalnych szkołach. Na pewno wyjdzie taniej, a poziom nauczania języków jest tam naprawdę niezły. Dobra znajomość angielskiego bardzo ułatwi twoim dzieciom szukanie pracy w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *