Co powinien umieć każdy szanujący się facet

WarsztatChoć emancypacja i rozwój usług sprawiają, że nawet same kobiety w domu poradzą sobie bez problemu, to jednak kiedy jednak jest facet, to wymaga się od niego pewnych umiejętności. Mężczyźni zawsze byli bardziej skorzy do niektórych prac i role społeczne w tej kwestii mimo wszystko się jeszcze nie zmieniły.

Umiejętności które opiszemy wcale nie są niezbędne do normalnego funkcjonowania domu w dzisiejszych czasach, ale dobrze wpływają na ocenę danego mężczyzny przez kobiety. Panowie, jak jesteście w stanie coś naprawić swojej wybrance, to bardzo zyskujecie w jej oczach.

Wiercenie skręcanie, rozkręcanie

Wiertarka to jeden z podstawowych atrybutów mężczyzny. Tak naprawdę każda kobieta również poradziłaby sobie bez trudu z tym sprzętem. Jednak jest to męskie zadanie, dzięki któremu mogą wisieć ramki na zdjęcia, szafki czy obrazy.

Malowanie

Każde wnętrze wymaga co kilka lat odświeżenia. Farby niestety blakną brudzą się lub zwyczajnie warto zmienić styl wnętrza. Ekipa malarska wykona taką pracę bardzo szybko, jednak zażyczy sobie za nią sporo pieniędzy, niektórzy nawet 12 zł za metr kwadratowy. Praca ta jest przecież bardzo łatwa. Jednak co każdy amator powinien dobrze zrobić to zabezpieczenie mebli i podłóg przed farbą. O ile profesjonaliści potrafią malować tak, że nawet odrobina farby im nie kapnie, to już amator zawsze choć trochę nabrudzi.

Proste prace elektryczne

Prąd elektryczny jest niebezpieczny, szczególnie w napięciu 230V, który płynie w naszych gniazdkach. Jeśli więc Nie wiesz na jakiej zasadzie działa i jak najlepiej chronić się przed nim, to jednak lepiej wezwij elektryka. Jeśli znane są Ci jednak zasady bezpieczeństwa, takie naprawy jak zmiana żyrandola, wymiana gniazdka czy nawet naprawa urządzeń elektrycznych to coś dające naprawdę sporo plusów u płci pięknej.

Wykonaj coś sam od podstaw

O ile naprawy czy prace remontowe są istotne w ocenie „męskości” danego faceta to wykonywanie przedmiotów czy mebli od podstaw jest już na zupełnie innym poziomie. Tak naprawdę przygotowanie takiego mebla, nie koniecznie najpiękniejszego nie jest trudne, ale wymaga dokładnego cięcia drewna i precyzji przy skręcaniu. Także i dla twórcy taki meble, choćby stał tylko w garażu, jest powodem do dumy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *