Ceny remontów mieszkań w Łodzi rosną

Kuchnia po remoncie mieszkania w ŁodziOd pewnego czasu obserwujemy na łódzkim rynku nieruchomości zdecydowany spadek zainteresowania kupnem nowych mieszkań w stanie deweloperskim. Jest to spowodowane m.in. międzynarodowym kryzysem gospodarczym i coraz szczuplejszym portfelem potencjalnych klientów. Wiele osób woli kupić mieszkanie na rynku wtórym w Łodzi i je wyremontować, niż mieć nowe mieszkanie pod klucz. Sprawę zdecydowanie ułatwiają firmy oferujące remonty mieszkań.

Popyt na mieszkania = wzrost podaży firm remontowych

Biorąc pod uwagę panujące trendy wraz ze wzrostem sprzedaży używanych mieszkań w Łodzi wzrasta również zainteresowanie remontami. W związku z tym coraz więcej pracy przy remontach mieszkań mają firmy remontowe już istniejące oraz nowe, które powstają w bardzo szybkim tempie. Według ostatnich danych tylko w ostatnim kwartale w Łodzi otworzyło się 45 firm zajmujących się remontami mieszkań.

Remont mieszkania droższy w tym sezonie

Sprawdzone firmy remontowe w Łodzi mają teraz bardzo dużo zleceń i mogą do woli wybierać i przebierać w ofertach. Dlatego też ceny remontów mieszkań Łódź gwałtownie podskoczyły do góry w tym sezonie. Za generalny remont standardowego M-3 możemy zapłacić nawet dwa razy więcej niż 2 lata temu.

Remont w Łodzi najdroższy

Powyższe dane dotyczą na szczęście dla potencjalnych klientów tylko firm zajmujących się remontami mieszkań z Łodzi. Jeśli ktoś szuka oszczędności chciałby wyremontować swoje mieszkanie taniej, powinien poszukać ekipy remontowej w miastach ościennych całego województwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *